Albert Wienczek

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Warszawa
Katowice
Ruda Śląska
Chorzów
Gliwice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka50 - 100 / 60 min

Albert Wienczek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Chcesz, żeby skończyły się Twoje kłopoty z fizyki lub matematyki?

To jesteś we właściwym punkcie czasoprzestrzni :)

Uczę  ONLINE oraz STACJONARNIE na każdym poziomie - od podstawówki do studentów.  Najwięcej doświadczenia mam w uczeniu studentów (wykładałem na Uniwersytecie Warszawskim) i licealistów (zwłaszcza maturzystów - podstawa i rozszerzenie).

Chętnie przygotuję również do:

  • egzaminu 8-klasisty,
  • matury z matematyki (poziom podstawowy lub rozszerzony),
  • egzaminu na studiach.

Dla mnie fizyka to nie jest tylko jeden z przedmiotów szkolnych, który sprowadza się do wielu skomplikowanych  wzrów i robienia zadań, ale przydatne narzędzie do myślenia, rozwiązywania złożonych zagadek i poznawania świata. Matematyka i fizyka jest moją pasją i chętnie dzielę się z uczniami swoją wiedzą. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie i staram się prowadzić lekcje w ciekawy i nieszablonowy sposób.  Dlatego też jeśli chcecie opanować fizykę, żeby się nią nie pokaleczyć, a czerpać z niej przyjemność to zapraszam serdecznie do kontaktu! :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 09.2014
Uniwersytet Warszawski
Magister
fizyka
10.2014 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Doktor
fizyka
Kursy i szkolenia
01.2012
Certyfikat znajomości angielskiego - poziom C1
Doświadczenie
03.2016 - 09.2018
Wydział Fizyki Uniwersytet Warszawski
Prowadziłem ćwiczenia z zaawansowanej matematyki.
01.2020 - 12.2020
Missouri S&T University (USA)
Na amerykańskim uniwersytecie uczyłem fizyki grupę studentów.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2024

Pan Albert bardzo pomógł mi zrozumieć zagadnienia z elektrotechniki. Mam nadzieję na dalszą współpracę :)

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2024

Syn jest bardzo zadowolony z lekcji u Pana Alberta. Lekcje przynoszą oczekiwane efekty. Poza dużą wiedzą, Pan Albert cechuje się niesamowitym spokojem i opanowaniem. W odpowiednich momentach jest stanowczy i potrafi młodego człowieka odpowiednio zmotywować. Jeśli wymaga tego sytuacja, stara się być elastyczny w ustalaniu terminów lekcji.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2024

Córka zadowolona z korepetycji. Pan Albert dobrze tłumaczy jest przy tym spokojny i cierpliwy. Polecamy.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2024

Rzadko zdarza się, by recenzja mogła zacząć się od: 'Było raz na kiedyś w krainie zaawansowanej statystyki', ale tutaj jesteśmy! Nasz bohater, Pan Albert, nie tylko wkroczył na arenę pełną liczb, wykresów i równań, które dla mnie miały tyle sensu co hieroglify dla przeciętnego kotka, ale też dokonał niemożliwego. Przekształcił gąszcz statystycznych zawiłości w jasny, zrozumiały język dla kogoś, kto uważał, że 'mediana' to nowy rodzaj diety.

W ciągu kilku sesji, ten mag matematyki nie tylko rozwiał moje obawy, ale sprawił, że zaczęłam rozumieć, co robią te wszystkie 'n' i 'x' w równaniach. A przecież wcześniej myślałam, że 'rozkład normalny' to coś, co dzieje się, gdy porządnie zorganizujesz swoją szafę.

Dzięki Panu Albertowi, statystyka przestała być dla mnie czarną magią, a zaczęła być... cóż, nadal magią, ale taką, którą mogę zrozumieć i używać. Kto by pomyślał, że kiedyś znajdę radość w analizie danych? Jeśli szukacie kogoś, kto zamieni matematyczny terror w przygodę godną najlepszych opowieści, to Pan Albert jest waszym człowiekiem. 10/10, polecam z całego serca – i to nie tylko tym, którzy mają problemy z matematyką, ale każdemu, kto chce na nowo odkryć piękno liczb!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.